Video

 • ‘FSHF është kthyer në agjenci sigurimsash’/ Veliaj: Institucionet janë 20...

  24 Janar, 20:30

  Shembje në rrugën Lezhë-Vau i Dejës, rrezikohet bllokimi! Banorët dhe...

  24 Janar, 20:22

  Manipulimi i zgjedhjeve në Shoqatën e Futbollit Tirana, Veliaj: Disa njerëz...

  24 Janar, 20:20

  FSHF i publikoi audio-përgjimin, Veliaj: Nuk i heq asnjë presje, kundër...

  24 Janar, 20:13

  Kandidoi për kreun e Shoqatës së Futbollit Tiranë, Prodani për Report Tv:...

  24 Janar, 20:00

  6 marsi, edhe zgjedhje edhe test! I ftuar Arben Ristani

  24 Janar, 19:51

  Duka manipuloi zgjedhjet në Shoqatën e Futbollit Tirana, Veliaj: Këtë betejë...

  24 Janar, 19:47

  Ristani në ‘Kontrast’: Lufta e Metës me Bashën e hershme, s’ka lidhje me...

  24 Janar, 19:44

  17-vjeçari ekzekutoi vëllanë e vrasësit të babait, kryetari i pajtimit të...

  24 Janar, 19:29

  Zgjedhjet e 6 Marsit, Logu: Në logon e PD-së nuk kandidojnë mbështetësit e...

  24 Janar, 18:55

  FSHF manipuloi zgjedhjet në Shoqatën e Futbollit Tirana, Myftaraj për Report...

  24 Janar, 18:37

  Babai e braktisi 2-muajsh, nëna i rimartohet, 'Pa Gjurmë' sjell dramën e...

  24 Janar, 18:26

  U zgjodh në krye të Shoqatës së Futbollit Tirana, Krenar Alimehmeti:...

  24 Janar, 18:17

  Del nga shtëpia në orët e para të mëngjesit, humbet Sadik Xheka nga Bulqiza!...

  24 Janar, 18:12

  Dy burra dhe një grua/Jeta e djalit të verbër, që u braktis që në lindje

  24 Janar, 18:09

  Gledis Nano nga Vlora: Efektivët që merren me kanabis, jashtë policisë! Së...

  24 Janar, 18:05

  20 mln euro kredi nga Gjermania për konviktet, synohet ngrohja nga eficenca...

  24 Janar, 17:33

  Kompanitë hezitojnë të publikojnë aksionerët 'offshore'! Shtyhet në qershor...

  24 Janar, 17:30

  Kandidati për kreun e Shoqatës së Futbollit Tirana braktis mbledhjen, akuza...

  24 Janar, 16:38

  Ukrainë, NATO shton forcat dhe mjetet luftarake! Pushtim rus? Stoltenberg:...

  24 Janar, 16:32

Videot më të shikuara

Video Zone